• Dostawa w ciągu 48h
  • Oryginalne produkty prosto z Japonii
  • Darmowa dostawa od 399 zł
Znajdziesz nas również:

Płatności

Formy płatności.

IV. Formy płatności.

1. Należność za zamówiony towar można uregulować w następujący sposób:

- Przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy

MONO s.c. Konto nr 11 1050 1070 1000 0092 6583 3443

- Za pomocą płatności elektronicznych PayU

- Za pobraniem

2. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe Sprzedawcy w pełnej wartości zamówienia.

3. Formę płatności określa Klient w momencie składania zamówienia i może ona wpływać na ostateczną cenę towaru. Ostateczna cena towaru wraz ze wszystkimi opłatami, w tym wynikającymi z wybranej przez Konsumenta formy płatności i kosztami wysyłki jest określona na formularzu zamówienia w rubryce „Do zapłaty”, znajdującej się u dołu formularza, bezpośrednio nad zgodą „Przeczytałem i akceptuję warunki regulaminu” i przyciskiem „Zamawiam z obowiązkiem zapłaty”.


4. W przypadku dokonania zamówienia indywidualnego, tj. towaru nieznajdującego się w magazynie sklepu i sprowadzanego dla Klienta na specjalne zamówienie:


- potwierdzenie przyjęcia zamówienia zostanie wysłane do Klienta w formie wiadomości e-mail wraz z załącznikami w formie plików w formacie PDF obejmujących regulamin wiążący strony umowy oraz wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość oraz będzie zawierać informację o charakterze takiego zamówienia;


- Klient zobowiązany będzie przed przystąpieniem Sprzedawcy do realizacji specjalnego zamówienia dokonać wpłaty zadatku wynoszącego 50% ceny brutto towaru. Rezygnacja Klienta z nabycia zamówionego towaru, zgodnie z funkcją zadatku powoduje jego utratę zgodnie z postanowieniami art. 394 k.c. – wyłącznie jeśli rezygnacja Klienta wywoła szkodę Sprzedawcy, w szczególności w postaci braku możliwości zwrotu lub sprzedaży zamówionego towaru. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl