Sklep wypełniony Japonią

Sklep wypełniony Japonią

PAPER TASTING - Żółty vol. 1

PAPER TASTING - Żółty vol. 1

Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.
Kod produktu: PT-YELLOW
Dostępność: w magazynie (liczba sztuk: 2)
Wysyłka: 24 godziny
Producent: Yamamoto Paper

Zestaw japoński PAPER TASTING YELLOW (ŻÓŁTY) vol. 1

Seria Paper Tasting pozwala na zapoznanie się z wieloma rodzajami  japońskiego papieru. Opakowanie zawiera 3 bloczki papieru w różnych formatach. Każdy bloczek liczy 25 kartek. Do zestawu dołączona jest tabela z klasyfikacją japońskiego papieru oraz opis każdego papieru (w językach angielskim i japońskim). W opisie każdego papieru zaznaczono,  dla jakich artykułów piśmienniczych dostosowany jest papier  - pióro wieczne, pióro maczane, długopis, żelopis czy ołówek (legenda: o - tak, x - nie, trójkąt - można spróbować)

B7 (88 mm x 125 mm) - Kaguya

Papier wytłaczany o powierzchni przypominającej powierzchnię Księżyca. Nazwa pochodzi od Kaguyahime - Księżycowej Księżniczki z japońskiej legendy. Papier wykorzystywany jest do powlekania pudełek, okładania książek i pakowania prezentów.

A6 (105 mm x 148 mm) - Connie wrap

Papier kraft występujący w bogatej gamie kolorystycznej. Używany do produkcji kopert, torebek, ulotek i jako papier do pakowania.

B6 (125 mm x 176 mm) -  Kizara

Papier offsetowy, szeroko wykorzystywany jako papier biurowy i szkolny, bardzo popularny jako insert w czasopismach. Nie jest już pordukowany.

Wykonany w Japonii - Made in Japan

Japońska firma YAMAMOTO PAPER powstała w 1972 roku w Osace. Początkowo zajmowała się wyłącznie sprzedażą papieru i artykułów papierniczych. Od 2005 roku, opierając się na długoletnim doświadczeniu, wytwarza własne oryginalne produkty z wyselekcjonowanych gatunków papieru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl