Sklep wypełniony Japonią

Sklep wypełniony Japonią

PAPER TASTING - Niebieski vol. 1

PAPER TASTING - Niebieski vol. 1

Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.
Kod produktu: PT-BLUE
Dostępność: w magazynie (liczba sztuk: 1)
Wysyłka: 24 godziny
Producent: Yamamoto Paper

Zestaw japoński PAPER TASTING BLUE (niebieski) vol. 1

Seria Paper Tasting pozwala na zapoznanie się z wieloma rodzajami  japońskiego papieru. Opakowanie zawiera 3 bloczki papieru w różnych formatach. Każdy bloczek liczy 25 kartek. Do zestawu dołączona jest tabela z klasyfikacją japońskiego papieru oraz opis każdego papieru (w językach angielskim i japońskim). W opisie każdego papieru zaznaczono,  dla jakich artykułów piśmienniczych dostosowany jest papier  - pióro wieczne, pióro maczane, długopis, żelopis czy ołówek (legenda: o - tak, x - nie, trójkąt - można spróbować)

B7 (88 mm x 125 mm) - Paradise

Błękitny papier w kolorowe kropki. Jego produkcja została zakończona w marcu 2017 r. Szkoda.

A6 (105 mm x 148 mm) - Connie wrap

Papier kraft występujący w bogatej gamie kolorystycznej. Używany do produkcji kopert, torebek, ulotek i jako papier do pakowania.

B6 (125 mm x 176 mm) - papier bezdrzewny

Niepowlekany papier dostępny w bogatej palecie kolorystycznej. Używany w: okładki do książek, bilety, ulotki, programy, katalogi.

Wykonany w Japonii - Made in Japan

Japońska firma YAMAMOTO PAPER powstała w 1972 roku w Osace. Początkowo zajmowała się wyłącznie sprzedażą papieru i artykułów papierniczych. Od 2005 roku, opierając się na długoletnim doświadczeniu, wytwarza własne oryginalne produkty z wyselekcjonowanych gatunków papieru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl